Meniu
Jūsų krepšelis

BALTŲ AUDINIŲ KONCENTRUOTAS SKALBIKLIS JŪROS GAIVA SCALA 1500ML (37 SKALBIMAI)

BALTŲ AUDINIŲ KONCENTRUOTAS SKALBIKLIS JŪROS GAIVA SCALA 1500ML (37 SKALBIMAI)
Naujiena
BALTŲ AUDINIŲ KONCENTRUOTAS SKALBIKLIS JŪROS GAIVA SCALA 1500ML (37 SKALBIMAI)
8,60€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Scala
  • Prekės kodas: 3673
  • Svoris: 1.40kg
  • Išmatavimai: 10.00cm x 5.00cm x 30.00cm

Baltų audinių koncentruotas skalbiklis  Jūros gaiva SCALA 1500ml (37 SKALBIMAI)

Baltų audinių skalbiklis, skalbia visų tipų baltus audinius,  šviesina ir nekenkia jų kokybei. Šalina dėmes, nešvarumus ir bakterijas net ir žemoje temperatūroje. Neutralizuoja ir šalina nemalonius kvapus. Subtilaus jūros dvelksmo aromato. Tinka visos šeimos skalbiniams. Skalbiklis biologiškai skaidus ir saugus aplinkai.

Naudojimas: naudoti priklausomai nuo drabužių nešvarumo ir vandens kietumo. Nepilti tiesiai ant audinių. Visuomet atsižvelgti į temperatūrą ir skalbimo programą, nurodytą drabužio etiketėje. Rekomenduojamas skalbiklio kiekis 4,5 kg sausų skalbinių: Minkštas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 35ml- Labai užterštiems skalbiniams 60ml. Vidutiniškai minkštas vanduo- Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 35ml- Labai užterštiems skalbiniams 70ml. Kietas vanduo- Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 50ml- Labai užterštiems skalbiniams 90 ml. Plaunant rankomis 10 l vandens- 35 ml.

Cheminė sudėtis Mažiau nei 5% muilo, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. 5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kiti komponentai: kvapai, fosfanatai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.