Meniu
Jūsų krepšelis

BALTŲ SKALBINIŲ BALIKLIS/ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML

BALTŲ SKALBINIŲ BALIKLIS/ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML
Naujiena
BALTŲ SKALBINIŲ BALIKLIS/ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML
3,50€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Scala
  • Prekės kodas: 3031
  • Svoris: 1.00kg
  • Išmatavimai: 10.00cm x 5.00cm x 30.00cm

Baltų skalbinių baliklis/ dėmių valiklis SCALA 1000ml 

Baltų skalbinių baliklis/ dėmių valiklis dezinfekuoja, padeda atgyvinti baltus ir šviesius audinius bei šalina įvairių tipų dėmes.Naudojamas skalbiant baltus medvilninius, lininius bei sintetinio pluošto audinius. Netinka naudoti skalbiant vilną, šilką ir spalvotus audinius.

Naudojimas: Į skalbimo mašiną įpilti 1-2 stiklines baliklio ir pasirinkti trumpiausią skalbimo programą.  Po balinimo esant reikalui skalbti skalbinius įprastu skalbikliu.  Skalbiant rankomis: Į dubenį įpilti 1 stiklinę baliklio 10l vandens. Skalbinius užmerkti. Po mirkymo išskalauti vandeniu.

Įspėjimas! Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių apsaugą / veido apsaugą. Gali ėsdinti metalą. Susilietus su rūgštimis gali išsiskirti toksiškos dujos. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Vengti patekimo į aplinką. Turinį/talpyklą šalinti į atliekas pagal nacionalinius reikalavimus. Informacija apsinuodijus tel. (8 5) 236 2052. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.