Meniu
Jūsų krepšelis

EKOLOGIŠKOS INDAPLOVIŲ TABLETĖS 16 VNT.

EKOLOGIŠKOS INDAPLOVIŲ TABLETĖS 16 VNT.
Naujiena -25 %
EKOLOGIŠKOS INDAPLOVIŲ TABLETĖS 16 VNT.
Pasiūlymo pabaigos laikas:
Diena
Val
Min
Sek
7,20€
9,60€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Green Emotion
  • Prekės kodas: 62780
  • Svoris: 0.50kg

Ekologiškos indaplovių tabletės Green Emotion 16 vnt.

Indų plovimo tabletės indaplovėms lengvai ir efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje ar plaunant trumpuoju ciklu. Sugrąžina indams spindesį. Tinka visoms buityje naudojamoms indaplovių rūšims. Tabletės yra skirtos plovimui indaplovėse pritaikytiems indams. Sudėtyje nėra fosforo. Negalima plauti sidabrinių, krištolinių ir dekoruotų indų bei įrankių. Sudėtyje esantys augalinės kilmės aktyvieji plovikliai ir fermentai yra palankūs aplinkai. Indaplovių tabletės tinkamos naudoti alergiškiems žmonėms ir veganams. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Visiškai perdirbama pakuotė.


Naudojimas: pašalinti maisto likučius nuo indų. Indų plovimo tabletę išimti iš pakuotes ir įdėti į tam skirtą stalčiuką indaplovėje. Rekomenduojamas dozavimas – viena tabletė vienam ciklui. Nelaužyti tablečių, nenaudoti jų indų plovimui rankomis. Periodiškai rekomenduojama naudoti ekologišką indaplovių valiklį.


spėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Nenaudoti jei esate alergiški subtizilinui.


Cheminė sudėtis: 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15% deguonies pagrindo balinimo priemonių, polikarboksilatai. Mažiau nei 5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Kiti komponentai: fermentai, kvapai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.