Meniu
Jūsų krepšelis

Floss&Rock

Gamintojas: Floss&Rock
Tai ne šiaip magiškas skėtis, kuris sušlapęs keičias spalvas, BET šis skėtis turi 3D vaizdą ir langelį, pro kurį galima ramiai žiūrėti į lietų.Langelis yra ties Dinozauro veideliu, tad lietų stebite pro Dinozauro burnytę!Išmatavimai: 56x54 cm.Skėčiai, kurie išpopuliarėjo ir retai lietaus turinčios..
18,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Tai ne šiaip magiškas skėtis, kuris sušlapęs keičias spalvas, BET šis skėtis turi 3D vaizdą ir langelį, pro kurį galima ramiai žiūrėti į lietų.Langelis yra ties Kosmonauto veidu, tad lietų stebite Kosmonauto akimis!Išmatavimai: 56x54 cm.Skėčiai, kurie išpopuliarėjo ir retai lietaus turinčiose šaly..
18,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Tai ne šiaip magiškas skėtis, kuris sušlapęs keičias spalvas, BET šis skėtis turi 3D vaizdą ir langelį, pro kurį galima ramiai žiūrėti į lietų.Langelis yra ties užburtos princesė pūstu sijonu, tad lietų stebite būtent pro ten!Išmatavimai: 56x54 cm.Skėčiai, kurie išpopuliarėjo ir retai lietaus turi..
18,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Tai ne šiaip magiškas skėtis, kuris sušlapęs keičias spalvas, BET šis skėtis turi 3D vaizdą ir langelį, pro kurį galima ramiai žiūrėti į lietų.Langelis yra ties Vienaragio veideliu, tad lietų stebite pro Vienaragio burnytę!Išmatavimai: 56x54 cm.Skėčiai, kurie išpopuliarėjo ir retai lietaus turinči..
18,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Rankomis nupiešta Vaivorykštės Fėja dar viena miela dovana mažosioms Fėjų mylėtojoms!Rinkinuke, kuris sudarytas iš 10 dalių, rasite:Dvi lėkšteles, skirtas pyragėliui įsidėti.Du šaukštelius.Du dekoruotus puodelius su lėkštutėmis.Arbatinuką.Indukai metaliniai.Viskas supakuota kompaktiškame lagaminėlyj..
21,99€
Gamintojas: Floss&Rock
60 didelių dėlionės dalių.16 pastatomų žaidimo figūrėlių.Lavina koordinaciją, gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė su rankenėlėmis.Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.Dėlionės dydis: 138 x 27 cm. Pakuotės dydis: 30 x 16.5 x 10.5 cm.Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizik..
24,99€
Gamintojas: Floss&Rock
60 didelių dėlionės dalių.16 pastatomų žaidimo figūrėlių.Lavina koordinaciją, gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė su rankenėlėmis.Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.Dėlionės dydis: 119 x 30 cm. Pakuotės dydis: 30 x 16.5 x 10.5 cm.Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizik..
24,99€
Gamintojas: Floss&Rock
100 dalių, iš kurių susidaro 2 mažos dėlionės ir viena didesnė dėlionė, prie kurios galima prijungti mažąsias dėliones.Lavina koordinaciją, gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė su rankenėlėmis.Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.Dėlionės dydis: 63.5 x 36 cm.Pakuotės dydis: 26 x 9 cm.Įspėjimas! Ne..
23,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Lavina koordinaciją.Gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė ir dėlionė dekoruotos blizgančia folija.Stambios, patogios laikyti detalės.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.Pakuotės dydis: 25.5 x 7.5 x 4 cm. Dėlionės dydis: 38 x 33 cm.Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizika...
15,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Lavina koordinaciją.Gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė ir dėlionė dekoruotos blizgančia folija.Stambios, patogios laikyti detalės.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.Pakuotės dydis: 27.5 x 32 x 4 cm.Dėlionės dydis: 60 x 41 cm.Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizika. S..
19,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Lavina koordinaciją.Gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė ir dėlionė dekoruotos blizgančia folija.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.Pakuotės dydis: 25 x 34,5 x 4 cm.Dėlionės dydis: 55 x 35 cm.Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizika. Smulkios detalės.Žaislas paženklinta..
20,99€
Gamintojas: Floss&Rock
Puiki dėlionė pradedantiesiems.Lavina koordinaciją.Gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį.Dėžutė ir dėlionė dekoruotos folija.Stambios, patogios laikyti detalės.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.Pakuotės dydis: 20 x 15 cm. Dėlionės dydis: 28 x 28 cm.Žaislas paženklintas CE ženklu.Įspėjimas! Netinka jaun..
9,99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 37 (viso puslapių - 4)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.