Meniu
Jūsų krepšelis

Kūno priežiūra

Kūno priežiūra
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele BOURBON ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele OUD ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo žel..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele SANDALO ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele VETIVER ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” Subtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas BOURBON  ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas k..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas OUD ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip parfum..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas SANDALO ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances”Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip parfumer..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas VETIVER ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip pa..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas skystas rankų muilas BOURBON ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances”Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą su rytietiškų kvapų akordu. Skystas rankų muilas praturtintas levandų, ežuolės, greifrutų bei pomidorų ekstaktais švarina..
10,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas skystas rankų muilas SANDALO ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą su rytietiškų kvapų akordu. Skystas rankų muilas praturtintas levandų, ežuolės, greifrutų bei pomidorų ekstaktais š..
10,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas skystas rankų muilas VETIVER ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances”Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą su rytietiškų kvapų akordu. Skystas rankų muilas praturtintas levandų, ežuolės, greifrutų bei pomidorų ekstaktais švarina..
10,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 22 (viso puslapių - 2)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.