Meniu
Jūsų krepšelis

SPALVOTŲ SKALBINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML

SPALVOTŲ SKALBINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML
Naujiena
SPALVOTŲ SKALBINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS SCALA 1000ML
5,90€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Scala
  • Prekės kodas: 1556
  • Svoris: 0.98kg
  • Išmatavimai: 10.00cm x 5.00cm x 25.00cm

Spalvotų skalbinių dėmių valiklis SCALA 1000ml 

Skalbiklio priedas, praturtintas aktyviuoju deguonimi padeda atgyvinti audinius bei šalina įvairių tipų dėmes. Naudojamas skalbiant kasdieninius baltus ir spalvotus, medvilninius, lininius bei sintetinio pluošto audinius. 

Naudojimas: Į skalbimo mašiną įpilti 3 kamštelius valiklio. Skalbti kartu su įprastiniu skalbikliu. Esant įsisenėjusioms dėmėms valiklio pilti tiesiai ant dėmės, įtrinti ir skalbti kaip įpratai. Neleisti valikliui ant audinio uždžiūti. Skalbiant rankomis į 10l vandens pilti 3 kamštelius valiklio. Patrinti dėmes ir išskalauti vandeniu.


Įspėjimas! Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių apsaugą / veido apsaugą. Gali ėsdinti metalą. Susilietus su rūgštimis gali išsiskirti toksiškos dujos. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Vengti patekimo į aplinką. Turinį/talpyklą šalinti į atliekas pagal nacionalinius reikalavimus. Informacija apsinuodijus tel. (8 5) 236 2052. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.