Meniu
Jūsų krepšelis

ALCHIMIA

Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele BOURBON ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele OUD ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo žel..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele SANDALO ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” 340mlSubtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota dušo žele VETIVER ALCHIMIA 340ml. Kolekcija “Fragrances” Subtilaus medienos natų aromatu bei rytietiškų kvapų akordu aromatizuota dušo žele švelniai valo ir prausia odą. Praturtinta natūraliais alavijų, alėjos, ekvizito, gebenės, dilgėlės, alyvuogių, medetkų, dedešvos ekstaktais dušo..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota vonios ir dušo žele Baltas muskusas ALCHIMIA 500ml. Kolekcija “White Brique”Kvapniosiomis gėlių ir medienos natų esencijomis aromatizuota dušo žele švelniai valo, prausia odą ir apgaubia ją maloniu kvapu. Praturtinta natūraliais alavijų ir levandų ekstaktais bei augalinės kilmės paviršiau..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota vonios ir dušo žele Citrina ALCHIMIA 500ml. Kolekcija “White Brique”Kvapniosiomis gėlių ir medienos natų esencijomis aromatizuota dušo žele švelniai valo, prausia odą ir apgaubia ją maloniu kvapu. Praturtinta natūraliais alavijų ir levandų ekstaktais bei augalinės kilmės paviršiaus aktyvi..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota vonios ir dušo žele Levanda ALCHIMIA 500ml. Kolekcija “White Brique” Kvapniosiomis gėlių ir medienos natų esencijomis aromatizuota dušo žele švelniai valo, prausia odą ir apgaubia ją maloniu kvapu. Praturtinta natūraliais alavijų ir levandų ekstaktais bei augalinės kilmės paviršiaus ..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuota vonios ir dušo žele Vanilė ALCHIMIA 500ml. Kolekcija “White Brique” Kvapniosiomis gėlių ir medienos natų esencijomis aromatizuota dušo žele švelniai valo, prausia odą ir apgaubia ją maloniu kvapu. Praturtinta natūraliais alavijų ir levandų ekstaktais bei augalinės kilmės paviršiaus a..
12,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas BOURBON  ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas k..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas OUD ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip parfum..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas SANDALO ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances”Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip parfumer..
8,00€
Gamintojas: ALCHIMIA
Parfumuotas kietasis muilas VETIVER ALCHIMIA 250g. Kolekcija “Fragrances” Susiliesdamas su oda muilas minkštai putoja ir išskiria jausmingą ir gundantį medienos natų aromatą. Pasižymintys unikaliu kvapu ir rafinuota įpakavimu. Dėl aromato intensyvumo muilas taip pat gali būti naudojamas kaip pa..
8,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (viso puslapių - 2)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.