Meniu
Jūsų krepšelis

DELIKAČIŲ AUDINIŲ SKALBIKLIS SCALA 750ML (12 SKALBIMŲ)

DELIKAČIŲ AUDINIŲ SKALBIKLIS SCALA 750ML (12 SKALBIMŲ)
Naujiena
DELIKAČIŲ AUDINIŲ SKALBIKLIS SCALA 750ML (12 SKALBIMŲ)
5,90€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Scala
  • Prekės kodas: 1921
  • Svoris: 0.70kg
  • Išmatavimai: 10.00cm x 5.00cm x 20.00cm

Delikačių audinių skalbiklis SCALA 750ml (12 SKALBIMŲ)  

Delikačių audinių skalbiklis skirtas skalbti delikačius, vilnos ir šilko audinius, apatinius bei vaikų drabužėlius. Galima skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Švelniai ir natūraliai išplauna spalvotus audinius. Saugo audinių spalvą. Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Naudojimas: naudoti priklausomai nuo drabužių nešvarumo ir vandens kietumo. Skalbiant rankomis, skalbiklį pilti į vandenį, o ne tiesiai ant audinių. Esant įsisenėjusioms dėmėms, su skalbikliu vandenyje pamerktus drabužius palaikyti ilgiau. Drabužius kruopščiai išskalauti. Skalbimo mašina skalbti kaip įprastai. Visuomet atsižvelgti į temperatūrą ir skalbimo programą, nurodytą drabužio etiketėje. Džiovinti pavėsyje, toliau nuo šilumos šaltinių. Viename kamštelyje telpa 30 ml skalbiklio. Rekomenduojamas kiekis 2,5 kg sausų skalbinių: Vidutiniškai minkštas vanduo - Vidutiniškai užterštiems skalbiniams 40 ml - Labiau užterštiems skalbiniams 50 ml - Labai užterštiems skalbiniams 60 ml. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.