Prekių pristatymas

KURJERIS
Kurjeris pristatys Jums siuntą Jūsų nurodytu adresu, į namus ar biurą. Apie atvykstančią siuntą būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu. Užsakymo formoje svarbu nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir savo telefono numerį.

Pristatymo kaina 4.90 Eur, nemokamas pristatymas - krepšelio suma didesnė negu 50.00Eur.

LIETUVOS PAŠTU (Laikinai nepristatome)
Lietuvos paštu, pristatymo kaina priklauso nuo bendro prekių svorio.

Prekių svoris

1kg.

1 – 2kg.

2 – 5kg.

5 – 9kg.

9 – 11kg.

11 – 15kg.

Užsakymo suma iki 49,99€

3,50€

4,00€

5,50€

7,00€

8,50€

9,50€

Užsakymo suma virš 50,00€

N  E  M  O  K  A  M  A  I

 

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo gauto apmokėjimo už prekes. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu info@bemsis.lt arba tel. 8-605-75744. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.

 Jei viename užsakyme yra užsakomos prekės su skirtingais pristatymo terminais, tokiu atveju visam užsakymui yra taikomas ilgesnis pristatymo terminas. Jei norite, kad vienu apsipirkimo metu Jūsų išsirinktos prekės, kurių terminai yra skirtingi, būtų pristatomos skirtingais užsakymo terminais, prašome daryti atskirus užsakymus.

Jei norimų prekių nėra ar šiuo laikotarpiu atsirado nenumatytų problemų susijusių su pristatymu, nedelsiant informuosime Jus,  Jūsų nurodytais kontaktais.

Jei Jūsų užsakytos prekės nėra pristatomos per nurodytą pristatymo laiką ir su Jumis  nebuvo susisiekta telefonu ar el. paštu, prašome susisiekti su mumis elektroninio pašto adresu arba paskambinti telefonu: 8-605-75744. 

img