Meniu
Jūsų krepšelis

Rinkinys plaukų garbanojimui Barba Italiana Riccio Single Dose Waving Kit, 2x100 ml

Rinkinys plaukų garbanojimui Barba Italiana Riccio Single Dose Waving Kit, 2x100 ml
Naujiena
Rinkinys plaukų garbanojimui Barba Italiana Riccio Single Dose Waving Kit, 2x100 ml
23,00€
  • Stock: Turime sandėlyje
  • Gamintojas: Barba Italiana
  • Prekės kodas: BI7PERM
  • Svoris: 0.30kg

Barba Italiana „Riccio Single Dose Waving Kit“ rinkinį plaukų garbanojimui sudaro: neutralizuojamasis skystis plaukams Barba Italia „Riccio N Neutralizer“, 100 ml ir garbanojimo losjonas plaukams Barba Italiana „Riccio Single Dose Waving Liquid“, 100 ml.

Tik profesionaliam naudojimui

Šios plaukų garbanojimui skirtos priemonės suveikia per trumpą laiką, pakeisdamos plaukų struktūrą ir suformuodamos garbanas. Priklausomai nuo priemonių laikymo laiko garbanoms suteikiamas skirtingas stiprumas. Priemonės sudėtyje esantis baltymų lizatas, išgautas iš kviečių, sustiprina ir atkuria plauko pluoštą, o trehalozė suteikia intensyvų bei ilgai išliekantį plaukų drėkinimą. Tinka visų tipų vyrų plaukams.

Naudojimas: ištrinkite plaukus neutralų pH turinčiu plaukų šampūnu ir nusausinkite rankšluosčiu.Ant plaukų uždėkite suktukus. Aplink plaukų augimo liniją uždėkite vatos. Tolygiai tepkite ant plaukų suktukų plaukų garbanojimui skirtą losjoną ir uždenkite plastikiniu puodeliu. Palaikykite 20 – 25 minutes, priklausomai nuo pageidaujamo efekto. Pirmąsias 10 minučių tikrinkite procesą reguliariais intervalais. Pasibaigus nustatytam laikui, plaukus kruopščiai išskalaukite šiltu vandeniu. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu. Ant kiekvieno suktuko užtepkite Barba Italia „Riccio N Neutralizer“ neutralizuojamo skysčio plaukams. Palaikykite 5 minutes. Išimkite iš plaukų suktukus. Išskalaukite plaukus vandeniu. Užtepkite ant plaukų kremo garbanoms formuoti Barba Italiana „Malvasia Defining and Controling Curl Cream“ ir pasiruoškite plaukus džiovinti džiovintuvu.

Įspėjimai: kruopščiai perskaitykite priemonės naudojimo instrukcijas. Niekuomet neviršykite nustatyto priemonių laikymo laiko. Laikykite atokiai nuo karščio šaltinių. Nenaudokite priemonės jeigu:

  • Klientas prieš tai buvo patyręs alerginių reakcijų ilgalaikio ir cheminio tiesinimo priemonėms arba bet kokiems kitokiems kosmetikos produktams.

  • Galvos oda yra sudirgusi, sujautrėjusi arba pažeista.

  • Plaukai yra labai trapūs, porėti, yra linkę lūžinėti arba nėra geros būklės.

Palaukite 15 dienų po plaukų dažymo arba kitų ilgalaikių procedūrų. Nenaudokite priemonės jeigu plaukai buvo dažomi henna dažais arba plaukų dažais, kurių sudėtyje yra metalo druskų. Jeigu kyla abejonių, prieš procedūrą atlikite preliminarų testą.

Neutralizuojamojo skysčio sudėtyje yra vandenilio peroksido. Garbanojimo losjono plaukams sudėtyje yra cisteamino hidrochlorido, kaip redukuojančios medžiagos.

Venkite patekimo į akis. Patekus į akis, jas nedelsiant skalaukite gausiu vandens kiekiu ir pasikonsultuokite su gydytoju. Venkite priemonės patekimo ant odos ir į ausis. Taip nutikus, kruopščiai skalaukite vandeniu. Priemonę naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Užtepę apsauginio kremo, visos procedūros metu mūvėkite plastikines pirštines.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.