Meniu
Jūsų krepšelis

Gyvūnams

Gyvūnams

Patikslinkite paiešką

Gamintojas: Delcon
Pagaminta iš 100% gyvūlinės kilmės produktų. Kramtukai hipoalergiški!Kramtant mažinamos dantų apnašos! Skanu ir sveika!Rinkinyje 12 lazdelių. Rekomenduojama 1-2 lazdelės per dieną, tarp valgių. Detali maitinimo informacija pateikta ant pakuotės.Papildomas pašaras šunims. SUDĖTIS: 100% arklio oda. An..
8,99€
Gamintojas: Delcon
Pagaminta iš 100% gyvūlinės kilmės produktų. Kramtukai hipoalergiški!Kramtant mažinamos dantų apnašos! Skanu ir sveika!Rinkinyje 12 lazdelių. Rekomenduojama 1-2 lazdelės per dieną, tarp valgių. Detali maitinimo informacija pateikta ant pakuotės.Papildomas pašaras šunims. SUDĖTIS: 100% menkės oda. An..
8,99€
Gamintojas: Delcon
Skirtas alergiškiems šunims ir kenčiantiems nuo maisto netoleravimo. Teisingo žolelių, prebiotikų ir mineralų mišinio dėka šis maistas tinka šunims, turintiems virškinimo problemų. Gali ėsti ir sveiki šunys. Sudėtyje vyrauja ėriena.Maisto dydis:Plotis 12-14 mmIlgis 9-11 mmKiekis 10 kg.PAGRINDINIAI I..
77,99€
Gamintojas: Delcon
Skirtas alergiškiems šunims ir kenčiantiems nuo maisto netoleravimo. Teisingo žolelių, prebiotikų ir mineralų mišinio dėka šis maistas tinka šunims, turintiems virškinimo problemų. Gali ėsti ir sveiki šunys. Sudėtyje vyrauja ėriena.Maisto dydis:Plotis 12-14 mmIlgis 9-11 mmKiekis 3 kg.PAGRINDINIAI IN..
31,69€
Gamintojas: Delcon
JUNIOR užtikrina būtinų maisto medžiagų kiekį, reikalingą sveikam augimui. Tai tarpinis maistas, kada pereinama nuo mažų šuniukų prie suaugusio šuns maisto.Šiuo periodu svarbu teisingai suformuoti raumenyną, sveiką kūno sudėjimą ir užtikrinti nepriekaištingą sąnarių veiklą augant.Net 50% visos mėsos..
23,49€
Gamintojas: Delcon
Delcon visavertis maistas skirtas katėms, turinčioms jautresnę virškinimo sistemą ir kurioms būtina prižiūrėti kūno svorį. Sudėtyje vyrauja ėriena, kuri yra lengviau virškinama.Kiekis: 1.75 kg.PAGRINDINIAI DELCON PAŠARO INGREDIENTAI: Chondroitinas ir gliukozaminas - tai pagridinės medžiagos, kurios..
22,49€
Gamintojas: Delcon
Delcon visavertis maistas skirtas mažiems kačiukams ir besilaukiančioms katėms.Užtikrina sveiką augimą ir stiprią imuninę sistemą.Kiekis: 1.75 kg.PAGRINDINIAI DELCON PAŠARO INGREDIENTAI: Chondroitinas ir gliukozaminas - tai pagridinės medžiagos, kurios užtikrina, kad katės sąnariai būti sveiki ir e..
21,69€
Gamintojas: Delcon
Delcon visavertis maistas skirtas mažiems kačiukams ir besilaukiančioms katėms.Užtikrina sveiką augimą ir stiprią imuninę sistemą.Kiekis: 8.75 kg.PAGRINDINIAI DELCON PAŠARO INGREDIENTAI: Chondroitinas ir gliukozaminas - tai pagridinės medžiagos, kurios užtikrina, kad katės sąnariai būti sveiki ir e..
60,99€
Gamintojas: Delcon
Maistas, kuriame yra didesnis baltymų ir riebalų kiekis, reikalingas greitam augimui ir suformuoti stiprią imuninę sistemą pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Stiprina imuninę sistemą Palaiko nuosaikų augimą Užtikrina visišką maisto toleravimąMaisto dydis:Plotis 4-6 mmAukštis 4-6 mm Kiekis: 12 kg...
65,99€
Gamintojas: Delcon
Maistas, kuriame yra didesnis baltymų ir riebalų kiekis, reikalingas greitam augimui ir suformuoti stiprią imuninę sistemą pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Stiprina imuninę sistemą Palaiko nuosaikų augimą Užtikrina visišką maisto toleravimąMaisto dydis:Plotis 4-6 mmAukštis 4-6 mm Kiekis: 3 kg.P..
25,49€
Gamintojas: Delcon
Maistas, kuriame yra didesnis baltymų ir riebalų kiekis, reikalingas greitam augimui ir suformuoti stiprią imuninę sistemą pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.Stiprina imuninę sistemąPalaiko nuosaikų augimąUžtikrina visišką maisto toleravimąPAGRINDINIAI INGREDIENTAI: Chondroitinas ir gliukozaminas - t..
22,39€
Gamintojas: Delcon
Delcon visavertis maistas skirtas sterilizuotoms katėms.Paprastai po kastracijos ar sterilizacijos katės juda mažiau. Sumažintas sudėtyje riebalų kiekis padeda išlaikyti normalų katės kūno svorį. Subalansuoti mineralai sumažina šlapimo takuose galinčių susidaryti akmenų riziką. Didelis baltymų kieki..
22,79€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 38 (viso puslapių - 4)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.